Aleksandar Djordjevic: "Bu formanın önemini biliyoruz"

Medya günü etkinliğinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Metro Enerji Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyona sarı-lacivertli takımın başantrenörü Aleksandar Djordjevic ile oyuncular Melih Mahmutoğlu, Jan Vesely ve Achille Polonara katıldı.

Aleksandar Djordjevic: "Bu formanın önemini biliyoruz"
Editör: b2
13 Eylül 2021 - 19:29

Djordjevic, yaptığı açıklamada, kendilerini uzun ve zor bir sezonun beklediğini belirtti. "Bu formanın önemini biliyoruz. Takımı en iyi duruma getirmek ve bütün kupaları kazanma hedefi ile ilerliyoruz. Beklentilerin farkındayız. Takımda inanılmaz bir yardımlaşma var. Çok iyi oyunculara sahibiz. Kulübün bizimle gurur duymasını istiyoruz. Hedefimiz her kulvarda final olmalı." ifadelerini kullandı.

Sırp başantrenör, transferlerin çoğunun göreve gelmeden önce yapılmasıyla ilgili, "Profesyonel olmak zorundayız. Transferlere ben karar vermedim ama bana sunulanı en iyi şekilde değerlendirmem gerekiyor. Oyunculara güveniyoruz. Onlara öz güven aşılamamız gerekiyor" dedi ve şöyle devam etti: "Yaptıkları işten keyif almalarını çok istiyoruz. Her zaman mütevazı olup sıkı çalışmalarını istiyoruz." diye konuştu.

Yeni bir ekip olduklarının altını çizen Aleksandar Djordjevic, "Takım kimyası oluşturmak uzun bir süreçtir. Hiçbir zaman bitmez. Topu paylaşan ve pas vermeyi seven oyuncular isterim. Bizim takımda bunu görüyorum. Bu şekilde devam etmeyi diliyorum." diyerek hedeflerini çizdi.

Bu haber 59 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum